Samsung’dan bir yeni tablet modeli daha geliyor
 1. Anasayfa
 2. Donanım Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Samsung’dan bir yeni tablet modeli daha geliyor

Ünlü teknoloji firması Samsung bütçeleri zorlamayacak bir yeni tablet modelini kullanıcılar karşısına çıkarmaya hazırlanıyor.

0

Ünlü teknoloji firması Samsung bütçeleri zorlamayacak bir yeni tablet modelini kullanıcılar karşısına çıkarmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy A7 Lite olarak adlandırılan bu tablet yukarıda da söylediğimiz gibi bütçeleri pek zorlamayacak bir fiyat üzerinden sunulacak. Henüz fiyatı tam olarak netleşmemiş olan bu tablet modeli hakkında bilinenler de oldukça sınırlı. Bu tablet hakkında bilinenleri haberimizin devamından okumaya devam edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite hakkında bilinenler:

Adı geçen bu tablet modeli SM-TA220 model numarasına sahip olacak. FCC’nin veri tabanında bulunan bilgilere baktığımızda bütçe dostu olması beklenen bu tablet Wİ-Fİ ve LTI bağlantı desteklerini sunacak.

Wİ-Fİ tarafında cihazın 2.4 GHz ve 5 GHz olarak iki bantlı destek sağladığını görmekteyiz. Bluetooth tarafında ise 5.0 bağlantı hızına sahip olacak. Cihazın 15W hızlı şarj desteği sunacağı ve toplam 5.100 mAh bataryaya sahip olacağı da bilinenler arasına girmeyi başarıyor. 212,53 mm uzunluk, 124,7 mm genişliğe sahip olacak olan bu modelin 9.7 inç büyüklüğünde bir ekranla sunulması bekleniyor. İşlemci ve depolama kısmında henüz bir sızıntı yapılmış değil. Ancak bu modelin bütçe dostu olacağını düşünürsek 2 ile 3 GB RAM bellek seçeneği, 32 ile 64 GB dahili hafıza seçeneği sunulabilir.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından sunulacak olan bu tablet hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

MAKALEYE EMOJİ İLE TEPKİ VER
 • 0
  g_l_mse
  GÜLÜMSE
 • 0
  susma
  SUSMA
 • 0
  d_l_ikarma
  DİL ÇIKARMA
 • 0
  kizgin
  KIZGIN
 • 0
  donmu_
  DONMUŞ

SanalTus.Com Administrator

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir