1. Ana Sayfa
  2. Manşet

Ses Değiştirici Program

Ses Değiştirici Program
ses-degistirici-program
0

Ses Değiştirici Program ihtiyacınız varsa size mükemmel 5 adet ses değiştirme programı listeledim. Hemen tıkla sende programları öğren.

Teknolojinin gelişmesi ve sanal sohbet alanlarının genişlemesi ile birlikte insanlar bir çok uygulama üzerinden ses değiştirici program kullanarak sohbet ediyor. Ses değiştirici program kullanmak isteyen bireylerin asıl hedefi sohbet alanlarında gizli kalmayı amaçlamalarıdır. Bu programlar sayesinde hem kimliğinizi gizli tutabilir hem de eğlence amaçlı arkadaşlarınızı işletmek içinde kullanabilirsiniz. Ses değiştirici programlar günden güne artıyor. Ancak bizde sizin için ücretsiz ve kaliteli ses değiştirici programları araştırdık. Şimdi gelin birlikte işinize yarayacak ses değiştirici programlara bakalım.

Kendi Sesinizi Kendinizin Bile Tanıyamayacağı En İyi Ses Değiştirici Programlar

Öncelikle indirme işlemi yapacağınız android cihazlar üzerinden ses değiştirme programları oldukça fazladır. Bu nedenle ses değiştirme programlarının kullanım özeliklerine bakarak tercih etmek sizin için faydalı olacaktır. Üstelik ses değiştirici program ile sesli videolarınız ve ses kayıtlarınızın seslerini de değiştirmeniz mümkündür. 

Kendi sesinizi kendinizin bile tanıyamayacağı en iyi ses değiştirme programları şunlardır;

  • VoiceMod ses değiştirici program
  • Clownfish ses değiştirici program
  • Voxal voice changer ses değiştirici program
  • Voice changer ses değiştirici program

Yukarıda belirtiğimiz ses değiştirici programlara android ve apple store üzerinden ücretsiz ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

VOİCEMOD

VoiceMod ses değiştirici program, bu çeşit programlar içerisinde en çok tercih edilen programlar arasında yer alıyor. Bu uygulama içerisinde sesinizi tam olarak değiştirmeden yalnızca robotik, radyo frekansı, megafon şeklinde kullanabilmeniz mümkündür. Bu program ilk zamanlarda yalnızca PC üzerinden kullanılıyorken, artık app store ve android üzerinden indirerek kullanabilirsiniz. İçerisinde ses değiştirmek için çok fazla ses filtresi bulunuyor. Ayrıca ses videolarınızı veya ses kayıtlarınızın seslerini de değiştirmenize yarar sağlar.

CLOWNFISH

Ses değiştirici programlar içerisinde en iyilerinden biri olan clownfısh, cihazınızdaki hiçbir uygulamanın arka planına zarar vermeden kullanılabilen bir programdır. Üstelik bu uygulama ile sosyal platformlarda sesinizi değiştirmenin yanı sıra yazılı metinleri de sesli hale getirebiliyor. Ayrıca ses filtresi konusunda çok fazla seçeneğin bulunduğu ve sesinizin tamamen değişmesini sağlayan bir programdır.

Genellikle ses değiştirici programlarda kullanacağınız uygulama için ses ayarı yapmanız gerekir. Ancak bu uygulama sayesinde oluşturduğunuz ses ayarını her uygulama üzerinde kullanmanız mümkündür. Birden fazla ses efekti ile üstelik uygulamalar üzerinden başlattığınız canlı yayınlarda da sesinizi değiştirebilirsiniz. Bu uygulamayı da app store ve android sistem üzerinden indirebilirsiniz.

Bu uygulama sayesince istediğiniz ses efekti ile uygulamalar üzerinden ses değiştirme yapabilirsiniz. Uygulama anlaşılır ve kolaydır. Ses filtreleri ses dosyalarınızı ve görüntülü sohbetlerdeki sesinizin değişmenize de yardımcı olacak bir uygulamadır. Üstelik ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap