1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Sevgili İle Oynanabilecek Mobil Oyunlar

Malum koronavirüs döneminde gerek ders çalışmaktan gerekse evde tıkılıp kalmaktan bir hayli sıkıldık.

Sevgili İle Oynanabilecek Mobil Oyunlar
sevgili-ile-oynanabilecek-mobil-oyunlar
0

Malum koronavirüs döneminde gerek ders çalışmaktan gerekse evde tıkılıp kalmaktan bir hayli sıkıldık.

Oyun oynayan kesim için pek de sıkıntı olduğu söylenemez, resmen bir oyun sezonuna dönüştü dememiz yanlış olmaz diye düşünüyorum. Oyun oynarken sevgililerimizi de oldukça ihmal ettik denebilir, bu yüzden sevgiliyle oynanabilicek güzel oyunlar serisi yapmaya karar verdik. Sevgiliniz yoksa da üzülmeyin belki bir oyun teklifi muhabbeti oldukça değiştirebilir.

Brawl Stars

Aslında genel olarak bilinen bir oyun olan Brawl Stars zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir oyun. Karakterlerinizi multiplayer savaşlarda iyi kullanarak kupalar kazanıyor bu kupalarla da bir çok karakter kazanabiliyor fakat tek eksiği takım içinde konuşmak. Burdan bir puan kırabiliriz.

PUBG

Bu oyunumuz dünyaca ünlü, arkadaşlarımızla girmek yerine sevgilinizle girerseniz daha bi eğlenceli oluyor. Aslına bakarsak kimin sözünün geçeceği de tartışılabilir, sevgilinizin söylediği yere atlamayıp birde ölürseniz tripler de kaçınılmaz olur.

Bombsquad

Eski Bomberman oyunlarını hatırlıyorsanız, Bombsquad oynarken hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Çünkü oyun Bomberman mantığını multiplayer işleyişiyle oldukça başarılı bir şekilde yoğuruyor. Takım arkadaşınızla birlikte karşı takımdaki oyuncuları iterek veya üzerlerine bomba atarak canlarını azaltmaya çalışıyorsunuz.

Spaceteam

Spaceteam, sevgilinizle birlikte oynayarak heyecanı doruklarında yaşayabileceğiniz bir oyun. Aynı Wi-Fi ya da Bluetooth bağlantısı üzerinden eşleştikten sonra herkesin ekranında aynı uzay gemisi uçmaya başlıyor.
Sonrasında oyun her oyuncunun ekranında belirli talimatlar gösteriyor. İşte oyunun heyecanlandığı kısım tam olarak burası. Çünkü ekranınıza görünen talimatları arkadaşlarınıza okumanız gerekiyor.
Takım arkadaşınızın ekranında da sizin yapmanız gereken talimatlar beliriyor. Tüm bunları da ekranın ortasında devam eden geri sayım sona ermeden yapmalısınız. Yoksa uzay geminiz hasar alıyor. Eğer çok hasar alırsa kaybediyorsunuz.

Soul Knight

Bu oyunun aslına bakarsak tek bir amacı var, her şeyi yok etmek! Tabi sevgiliniz hariç.Oyunda sayısız geliştirme seçenekleri var. Her bölüm atladığınızda haritanın rastgele yerlerine yeni silahlar ve yeni geliştirme öğeleri yerleştiriliyor.

Toplamdaysa 3 kişiye kadar oynanım sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap