ŞİKAYET: MONEYPAY REZİLLİKLERE DOYMUYOR (MONEYPAY PİŞMANLIKTIR)

moneypay-sikayet-2023

Hazır limitli ödeme sistemlerinden olan Moneypay uygulaması hakkında şikayetler dinmiyor.

MONEYPAY REZİLLİKLERE DOYMUYOR

Moneypay, her gün yeni bir rezilliğe imza atmayı sürdürüyor. Vatandaşların hiç bir istek önerisine yanıt alamadığı firmanın yetkilileri tarafından verilen hiç bir söz ise tutulmuyor. Vatandaşlar tarafından her gün şikayetlerin yağdığı kurum ile alakalı bir çok şikayetlerin de yağdığı belirtiliyor.

AMAN DİKKAT:MONEYPAY MÜŞTERİ HİZMETLERİNE ULAŞILAMIYOR

Herhangi bir konuda şikayet ya da öneriniz için Moneypay müşteri hizmetlerini (0 850 297 55 55) aradığınızda hiç bir şekilde ulaşılamıyorsunuz. Sadece müzik sesleri ve bekleyin seslerinin duyulduğu telefonda ne kadar beklerseniz bekleyin kesinlikle karşınızda bir muattap bulamıyorsunuz. Sürekli bekleme sıranız 8 kişi kaldı denilmesine rağmen, saatlerce beklemenize rağmen yine sıradaki kişi sayısı 8 kişi kaldığı yalanını Moneypay firması tarafından duyuyorsunuz.

MONEYPAY YETKİLİSİ ARAYACAĞIM DEYİP ARAMAYIP ARAMIYOR

Bir vatandaşın Moneypay instagram sayfası üzerinden zorla ulaştığı ve aranma talebi vermesi üzerine arayan sözde yetkili olacak hanımefendinin konuyu dinleyip size 2 gün içinde döneceğim deyip dönmemesi şaşkınlık yarattı.
Kurumsallığın öldüğü Moneypay kurumunda yetkili olarak ulaştığınız kişiler bile vatandaşı dikkate almaz ve hatta hayvan muamelesi yapması ile dikkat çekti.
#MoneypayPişmanlıktır

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık