1. Ana Sayfa
  2. İncelemeler
Trendlerdeki Yazı

Siyah Ombre Saç Modelleri

Siyah ombre saç modelleri son yılların en çok tercih edilen saç uygulamalarından birisi.

Siyah Ombre Saç Modelleri
0

Siyah ombre saç modelleri son yılların en çok tercih edilen saç uygulamalarından birisi.

O kadar yaygınlaştı ve o kadar tutuldu ki Amerikalı bir aktrisin saçından tutun, yerli oyuncular, film ve sinema yıldızları, her meslek ve her çevreden kadını bir salgın gibi kuşatan bu model, pek çok ülkede kendine alıcı buldu.

Bu kadar sevilmesi ve tutulmasındaki neden doğal ve şık bir görünüm sunuyor olması diyebiliriz. Ombre modelleri sadece kahve tonları üzerine uygulanan sarı renk geçişlerinden ibaret değil elbette. En yaygın olan şekli bu olsa da, hayal gücünün genişliği ve talepler sayesinde her tür renk üzerine uygulanacak yine her türden renk geçişleri ile saçlarda ombre karnavalı yaratmak mümkün.

Bu kadar yalın, naturel ve kendiliğindenmiş gibi görünse de aslında ombre işlemi hayli dikkat, emek ve beceri isteyen bir uygulama. Saçlarınızda ombre ışıklarını kullanmak istiyor ama sarı tonlarını tercih etmiyorsanız, istediğiniz her tonda ombre uygulaması yaptırabilirsiniz. Bunlardan birisi de koyu saça ombre işlemidir.

Koyu renk saça ombre uygulaması, eğer çok zıt renkler kullanılmayacaksa son derece güzel durabiliyor. Ombre uygulaması yaptıracaksanız, işinin ehli ve iyi bir kuaför arayışında olun ve ucuza kaçmayın deriz. Zira çok ince işçilik isteyen ombre uygulaması, iyi bir kuaföre yaptırıldığında hem çok iyi sonuçlar almanızı sağlayacak, hem de saçlarınız yıpranmayacaktır.

Siyah Saça En Güzel Ombre Saç Modelleri

Saçlarınız siyah veya koyu renkse, siyah saça ışıltı veren, onu koyu ve tek rengin tekdüzeliğinden kurtaran siyah saça ombre modellerini tercih edebilirsiniz.Siyah saça ombre modelleri daha çok ışıltılı kahveler, karamel tonları, alev kızılları; daha iddialı seçimler olarak ise mavi ve lacivert tonları şeklinde uygulanabilmektedir.Ya da tam tersi mavi diplerden siyah uçlara geçişler, griden koyuya, ya da koyu tonlardan griye geçişler de yine son derece orijinal ve hoş gözükür. Siyahtan, alev alev yanan parlak kızıllara geçiş de yine siyah saça ombre modelleri arasında tercih edilebilecek renkli, hareketli ve hoş seçimler olabilir.

Siyah saça ombre uygulamalarında en sık tercih edilen renkleri mor, koyu yeşil ve mavi tonları olarak sıralayabiliriz. Başarılı bir uygulama ile siyahtan mora son derece  yumuşak tınılarda geçilebilmektedir.Siyah saçın sert ve dominant görünümünü yumuşatıp renklendiren bir uygulama olan siyah saça ombre modelleri arasında kızıl tonları da çok tercih ediliyor.Aslında bu tamamen sizin zevkinize kalmış. Yeter ki yolunuz tecrübeli bir kuaförle kesişsin ve uygulanan ombre türü yüzünüzle bütünleşsin.Hazır revaçta ve moda bir akımken, Fransızcada “gölge” anlamına gelen ombre ile saçlarınıza gölge düşürün.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap