1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

The Last of Us 2 Türkçe Dublaj ve Altyazı ile Geliyor

The Last of Us 2 Türkçe Dublaj ve Altyazı ile Geliyor

The Last of Us 2 Türkçe Dublaj ve Altyazı ile Geliyor
0

The Last of Us 2 Türkçe Dublaj ve Altyazı ile Geliyor

Oyun dünyasının amiral gemilerinden Naughty Dog firması, ilk olarak The Last of Us ‘ı 14 Haziran 2013 senesinde piyasaya sürdü.

Aksiyon macera ve hayatta kalma oyunları arasından hızla sıyrılarak milyonlarca oyunseverin favorisi hâline gelmişti. İlk oyunun üzerinden 6 seneden fazla süre geçmesine rağmen hâlâ birçok oyunsever tarafından ilk günkü heyecan ile oynanıyor. Çeşitli yamalar ile hâlâ oyun dünyasındaki başarılı gidişatını koruyan The Last of Us, bir süredir serinin ikinci oyunu ile gündemde. Playstation 4 platformuna çok yakın bir tarihte satışa çıkacağı duyurulan The Last of Us 2 Türkçe dublaj ve altyazı ile geliyor!

Naughty Dog, oyuna ait son olarak yeni bir tanıtım ve oynanış videosu yayınladı. Oyun hakkında çeşitli röportajların ve yapım aşamasının da olduğu bazı tanıtımları da oyunseverler ile paylaştı. Aksiyon-macera kategorisinde “post apokaliptik” bir oyun olarak tanımlanıyor oyun.

Milyonlarca hayranı tarafından beğeniyle takip edilen oyunun Türkçe desteği ile gelmesi ise Türkiye’deki oyunseverlerin heyecanını artırdı. Serinin ilk oyununda beklentilerin yükseltilmesi nedeniyle devam serisinde de büyük beklentiye giren oyunculara güzel haberi veren firma yetkilileri, The Lasft of Us Part II’nin 2020’nin

Şubat ayında çıkacağını duyurdu.Haberin çeşitli platformlarda duyurulmasının ardından birçok oyunseverin çeşitli tartışmalar açtığı konular, şimdiden sosyal medyanın ve çeşitli oyun forumlarının ana gündem maddesi hâline gelmiş durumda. Öte yandan oyunun Türkçe dublaj ve altyazı desteğiyle de Türkiye’deki oyunseverlere selam göndermesi, Türkiye’deki Playstation oyuncularının heyecanını artırdı.

Heyecanlı bekleyişi artıran tarihi sabırsızlıkla bekleyen oyunseverler, oyunla ilgili paylaşılan videoları yalnızca saatler içerisinde video sitelerinde trenlere sokmayı başardı. İlk tanıtımın ardından gelen talepler üzerine kısa bir oynanış videosu paylaşan Naughty Dog yetkilileri, oyunun 21 Şubat 2020’de satışa sunulacağını ve ilk satış tarihinden itibaren gelecek olan taleplere göre yeni güncelleştirme ve ek paketler ile devam edeceğini duyurdu.

Türkiye’de de ortak şekilde satışa sunulacak olan oyunun satış fiyatıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap