1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Türkiye Tek Yürek kampanyası bağışı nasıl yapılır? Türkiye Tek Yürek kampanyası deprem bağışı için SMS ve IBAN numaraları nedir?

"Türkiye Tek Yürek kampanyası bağış nereden, nasıl yapılır?" sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor.

Türkiye Tek Yürek kampanyası bağışı nasıl yapılır? Türkiye Tek Yürek kampanyası deprem bağışı için SMS ve IBAN numaraları nedir?
0

“Türkiye Tek Yürek kampanyası bağış nereden, nasıl yapılır?” sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor.

Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem felaketi sonrasında “Türkiye Tek Yürek” kampanyası için ortak yayın yapılacak. Düzenlenecek kampanyaya ulusal, bölgesel ve yerel kanallar ile radyo istasyonları da katılım sağlayacak. ATV, Kanal D, Kanal 7, Show TV, FOX TV, Star TV, TV8 ve TRT’in sevilen dizilerinde yer alan tanıdık yüzler programda toplanacak bağışlar AFAD ve Kızılay’a gidecek. Peki, Türkiye Tek Yürek kampanyası bağış nasıl yapılır? Türkiye Tek Yürek kampanyası deprem bağış SMS IBAN numaraları ve banka bilgileri neler, kaç?

Türkiye Tek Yürek banka hesap numaraları, SMS bilgisi ve iban no paylaşıldı. Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem felaketinin ardından sevilen dizi ve program yüzleri, AFAD ve Kızılay’a bağışlanmak üzere yardım topluyor. Tüm kanallardan ortak yayınlanan deprem yardımı kampanyasında banka hesapları üzerinden ya da “TEKYÜREK” yazıp 1866’ya SMS gönderilerek de 50 TL bağış yapılabilecek. Peki, Türkiye Tek Yürek deprem bağışı banka hesap ve iban numarası neler? İşte, Türkiye Tek Yürek deprem yardımı bağışı bilgileri…

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap