SON DAKİKA 10:42 TCL 20L Plus tanıtıldı: İşte fiyat ve özellikleri 16:02 Helio P35 işlemcili Oppo A35 tanıtıldı 18:31 ZTE Axon 30 Pro Plus’ın renk seçenekleri belli oldu 18:29 Realme 8i’ye dair bazı detaylar ortaya çıktı 13:38 Vivo NEX 5’e dair bazı sızıntılar ortaya çıktı
SONRAKİ
Xiaomi Mi 11 Pro hakkında merak edilenler Xiaomi Mi 11 Pro hakkında merak edilenler
ÖNCEKİ
Vivo X60 Pro+ tanıtıldı: İşte cihazın özellikleri Vivo X60 Pro+ tanıtıldı: İşte cihazın özellikleri
1882
697 0

Türkiye’de en çok kullanılan internet tarayıcıları belli oldu

Türkiye’de en çok kullanılan internet tarayıcıları belli oldu
Yazar: fyurdakul

29 Mart 2021

İnternete duyulan ilgi her geçen gün hızla artmaya devam ediyor. İlgi arttıkça internet tarayıcılarına duyulan ilgi de artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde We Are Social’ın yapmış olduğu araştırmalar sonucunda Türkiye içerisinde en çok kullanılan internet tarayıcıları belli oldu. Gelin en çok kullanılan bu tarayıcıları sizlerle paylaşalım.

Türkiye’de en çok kullanılan internet tarayıcıları

Yayınlanmış olan listeyi incelediğimizde listenin ilk sırasına Google Chrome yerleşmeyi başarıyor. Bu internet tarayıcısını kullananların oranı ise %75 olarak görünüyor. Bu denli büyük bir oranın ardından ikinci sıraya Safari yerleşmeyi başarıyor. Bu tarayıcının kullanım oranı ise %10. Üçüncülükte ise Samsung Internet’i görüyoruz. Listenin devamında ise hemen aşağıdaki isimler yer alıyor.

  • Google Chrome %75’lik kullanım oranı.
  • Safari %10’luk kullanım oranı.
  • Samsung İnternet %6.3’lük kullanım oranı.
  • Opere %2.1’lik kullanım oranı.
  • Microsoft Edge %1.4’lük kullanım oranı.
  • Firefox %1.2’luk kullanım oranı.
  • Internet Explorer %0.7’lik kullanım oranı.

Türkiye içerisine en çok kullanılan internet tarayıcılarını sıralamış olduk. Bu ve bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından bu İnternet tarayıcıları hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:


Teknoloji Haberleri kategorisindeki yazımızı okuduğunuz için teşekkürler. Daha fazlasını okumak için sitemizde gezinmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca Türkiye’de en çok kullanılan internet tarayıcıları belli oldu konulu haberimiz hakkında merak ettiklerinizi ve ekstra eklemek istediğiniz şeyleri bize yorumlar kısmından gönderebilirsiniz.

fyurdakul Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Sanaltus.com