1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri

Vivo iQOO Neo 5’in özellikleri belli oldu

Vivo iQOO Neo 5’in özellikleri belli oldu
0

Dört gözle beklenen Vivo iQOO Neo 5’in sununda çıkış tarihi ve özellikleri belli oldu. Amiral gemi olarak adlandırılan bu cihaz mart ayında kullanıcı karşısına çıkacak.

Özellikle işlemcisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Vivo iQOO Neo 5 kullanıcıların karşısına Super AMOLED ve 120 Hz erkan yenileme hızına sahip bir erkan ile çıkıyor. Cihazın ön tarafına baktığımızda 16 megapiksel değerinde öz çekim kamerası yer alırken cihazın arka tarafında 48 megapiksel değerinde ana kamera, 13 megapiksel ultra geniş açı çekim özelliğine sahip kamera ve 2 megapiksel derinlik algısına sahip kamera yer alıyor. Vivo iQOO Neo 5’in batarya kapasitesi 4400 mAh iken 88W hızlı şarj desteğini de sunuyor. Vivo iQOO Neo 5 işlemcisi ile de dikkatleri üzerinde çekiyor. Cihazın işlemci tarafında ise Snapdragon 870 yer alıyor.

Vivo iQOO Neo 5’için tahmin edilen fiyat aralığına baktığımız zamanda cihazın 460 Dolar ile 570 Dolar arasında değişeceğini görüyoruz. Amiral gemi olarak adlandırılan bu cihazın bazı teknik özellikleri halen bilinmiyor. Yakın zamanda diğer teknik detaylar da ortaya çıkacaktır.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz. Yazımızın hemen altında bulunan yorum bölümünden çıkacak olan bu cihaz hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap