1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri

Vivo S9’un tanıtım tarihi açıklandı

Vivo S9’un tanıtım tarihi açıklandı
0

Vivo S9 akıllı telefonu için tanıtım tarihi belirlendi. 3 Mart 2021 tarihinde cihaz resmen tanıtılacak.

Telefon piyasasında olukça aktif olmaya devam eden Vivo’ya ait S9’un tanıtım tarihi belli oldu. Adı geçen bu model 3 Mart 2021 tarihinde tanıtılacak. Bu modelin bazı teknik detaylarını incelediğimizde ise karşımıza aşağıda paylaştığımız bilgiler çıkıyor.

Vivo S9 kullanıcı karşısına 6,44 inç büyüklüğünde bir ekran ile çıkacak. 8 GB ve 12 GB RAM bellek seçenekleri sunulan bu model için 128 ve 256 GB dahili hafıza seçenekleri de sunulacak. İşlemci kısmında ise Dimensity 1100’ı kullanan bu modelin arka tarafında 44 megapiksel değerinde ana kamera da yer alıyor. Kutusundan Android 11 ile çıkacak olan bu model toplam 4000 mAh batarya kapasitesine sahip olacak. Neredeyse tüm telefon modellerinde gördüğümüz hızlı şarj desteği bu modelde de yer alacak ve 33W olacak.

Açıklanmış olan tanıtım tarihi içerisinde diğer model olan Vivo S9e’nin de tanıtılması bekleniyor. Cihazın bazı teknik detayları ve kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Tanıtım tarihi yetiştiğinde kullanıcıların tepkilerini beraber görmüş olacağız.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, yazımızın hemen altında bulunan yorumlar bölümünden tanıtılacak olan bu yeni model hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Vivo S9

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap