1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Wow cevapları , wow oyunu cevapları

Wow cevapları , wow oyunu cevapları 2021! Bu oyundaki tüm seviyelerin sonunda WOW Cevapları var.

Wow cevapları , wow oyunu cevapları
0

Wow cevapları , wow oyunu cevapları 2021! Bu oyundaki tüm seviyelerin sonunda WOW Cevapları var.

Diyelim ki şifresini çözmek için altı harf aldınız . Kazanan cevapları bulmak için daha küçük kelimeler yapın. Words of Wonders cevapları zor, bu yüzden bu hileyi kullanmanız gerekebilir.

Bulmacaları çözmek için aracı kullanmak, iyi puanlar alır ve daha yüksek seviyelerin kilidini açmanıza yardımcı olur. wow cevapları , wow cevaplari , wow oyunu cevaplarıWOW olarak da bilinen Words of Wonder, şu an itibariyle yalnızca Android ve iOS cihazlarınızda çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz, dünya çapında popüler bir kelime oyunudur.

Oyun Fugo Games ve Naya Games tarafından geliştirildi ve Mart 2013’ün başlarında Facebook’un Uygulama Merkezi aracılığıyla halka sunuldu. Peki tam olarak nedir? Words of Wonder, eğlenceli bir şekilde bitmese de, oyuncularına kaçınılmaz olarak elektrikli bir kelime dağarcığı ve hecelemeye değer heceleme becerileri bırakan bir bulmaca oyunudur.

Bu kelime oyunu, dünyanın harikaları arasında seyahat ederken kelime dağarcığınızı geliştirir. Bunu telefonunuzdan yapabiliyorken kim yeni ülkelere seyahat etmeli? Ayrıca, dünyanın yedi harikasını sanal olarak gezdikten sonra, anavatanınızdan çıkıp Tac Mahal’e bir uçuş rezervasyonu yapmak için ilham alabilirsiniz.

İpucumuz: wow cevapları , wow cevaplari , wow oyunu cevaplarıkelime silmeÇapraz bulmacabüyükod kelimesiKelimeleri Karıştırmak2 Harfli Kelimeler3 Harfli Kelimeler4 Harfli Kelimeler5 Harfli Kelime6 Harfli KelimelerBu bulmaca oyunu size dünyanın harikaları arasında seyahat ederken, bulmaca bulmaca bildiğiniz kelimeleri uygulama fırsatı verir. Seviyeler boyunca ortaya çıkan engelleri ve zorlukları aşın ve ardından nihai WOW çözümünüz için harfleri birleştirin.wow cevapları, wow cevaplari, wow oyunu cevaplarıBir bavul dolusu sağlam kelime hazinesi olmadan Word of Wonders‘da yolculuk olmaz.

Bu nedenle, en güzel kelimelerinizi gemiye koymaktan çekinmeyin, çünkü yurtdışına seyahat ederken kelime dağarcığınız sizi ülkeden ülkeye, şehirden şehre taşıyacak geminizdir. Oyunda gizli kelimeleri arayın, art arda daha da zorlaşan seviyelerde ilerleyin ve kulenin tepesine tırmandığınızda alarma geçmeyin!Scrabble SözlüğüArkadaş Sözlüğü Sözlüğü

Kelime Bulucu

Kelime BulucuScrabble KelimeBulucuArkadaşlarHile ile KelimelerKelime ÇözücüAnagram Çözücü

Words of Wonders Oyun Cevapları

Okulda bir sınavın olduğu ve cevabını bildiğinden emin olduğun bir soru varken o duyguyu bilirsin ama zihnin boş bir çizim yapmaya devam eder mi? Neyse ki hepimiz için Words of Wonders bir lise sınavı değil, etrafta göz korkutucu öğretmenler yok ve etrafta kimse seni kopya çekmekle suçlamadan tüm cevaplara çevrimiçi olarak erişebilirsin.

Word of Wonders ile dünyayı geziyor olsanız da, oyunun hiçbir noktasında kesinlikle müdürün ofisine gitmeyeceksiniz! Tüm seviyeler için Words of Wonders cevapları vardır, bu yüzden geçici bir beyin donması yaşarken korkmayın.Diyelim ki WOW seviyesi Mısır-Giza Piramidi birinci seviye oynuyorsunuz, değil mi? Word of Wonders oyununun cevabını bulmak için tek yapmanız gereken seviyeye girmek ve harfler gözünüzün önünde belirecek.

Harfleri uygulamamıza girin ve bir kelime listesi alacaksınız. Bu durumda, birinci seviye, APE’nin üzerine yığılmış PEA, WOW cevaplarını alacaksınız. Cha-ching!Mısır aleminde daha fazlasını keşfedelim. Diyelim ki Büyük Sfenks’i ziyaret ediyorsunuz, öncelikle şanslısınız! Kaç yaşında olduğunu düşündüğünüzü ve çok uzun zaman önce nasıl inşa etmeyi başardıklarını bize bildirin! Ama bulmacaya geri dönelim. Sekizinci seviyeye kadar sıçrayalım, çünkü artık eminiz ki çok ilerlemişsin ve HNACI harfleriyle karşı karşıyasın. Cevaplarınız, ne demek istediğimizi biliyorsanız, bu sırayla şu kelimeleri içerecektir:

CHINA, CHAIN, INCH, CHIN, CAN.Peki ya Kızıldeniz seviyeleri? Dördüncü seviyeye geçelim ve size NTIRA harfleri verildi ve kesinlikle şansınız kalmadı. Words of Wonders hilelerinde kısa çubuk diye bir şey yoktur. 4. seviye cevapları aradığınızda, TREN, YAĞMUR, RANT, ANTI, TAN, TIN, hepsi üst üste yığılmış olarak alacaksınız. Ve hayal edin, Mısır harikalarını tamamlamanıza sadece 4 seviye kaldı!Seyahate devam edelim. Fransa’ya ne dersin?

Diyelim ki Fransa’nın harikalarında seyahat ediyorsunuz ve Words for Wonder Notre Dame panosunda kelimelere takılıp kaldınız. Neyse ki biz ve Fransa için, Notre Dame tamamen yanmadı ve yine de bu sanal harikalar dünyasında kutsal siteyi ziyaret edebiliriz. Diyelim ki altıncı seviye için VELAYL harfleriniz var ve elinizde bir Fransızca sözlüğün olup olmadığını merak ediyorsunuz. WOW hileleri ile İngilizce sözlüğünüze bağlı kalabilir ve VALLEY, ALLEY, VEAL, YELL gibi tüm cevapları arayabilir ve geri kalan kelimeleri oradan alıp alamayacağınızı kendiniz görebilirsiniz.

Bir başka büyüleyici Fransız seviyesi Mont Blanc, hiç oldu mu? Bu harikanın 16 seviyesi var, o kadar harika. Diyelim ki son seviyedeki kelimelere takıldınız, DIAHSN harfleriyle, bulacağınız WOW cevaplarına baktığınızda, DANISH, HANDS, DISH ve daha fazlası turu tamamlamak ve Arc de Triomphe demek için devam etmek. Bunu uygun bir Fransız aksanıyla telaffuz etmeyi dene. Oyun bunu gerektirmiyor, ancak yeni Fransız arkadaşlarınız kesinlikle bunu takdir edecek. Biz buradayken Arc de Triomphe, diyelim ki birinci seviye, BNOEZR harfleri, BRONZ, SIFIR, ORB gibi yanıtlara ve WOW hilelerinizde çok daha fazlasına yol açacaktır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap