Xbox Game Pass’e yeni oyunlar geliyor

Bilgisayar, oyun konsolları ve bulut ortamında hizmet veren Xbox Game Pass bulunmuş olduğumuz ay olan Şubat içerisinde kütüphanesi içerisine ekleyeceği yeni oyunları duyurdu.

Birçok kişi tarafından dört gözle beklenen oyunların arasında Dirt 5’de yer alıyor. Türkiye üzerinde birçok kişi tarafından kullanılan bu sistemin kütüphanesine eklemeyi planladığı oyunlara baktığımızda ise karşımıza bu isimler çıkıyor:

  • 18 Şubat tarihinde Code Vein bilgisayarlar için oyun severlerin karşısına sunulacak.
  • 18 Şubat tarihinde birden fazla oyun sunuluyor bu oyunlar arasında yer alan Pillars of Eternity 2: Deadfire – Ultimate Edition ise konsol kullanıcıları ve bulu üzerinde oyun severler karşısına çıkacak.
  • Wreckfest’de diğer oyunlar gibi 18 Şubat tarihinde konsol oyuncuları ve bulut üzerinde oyun severler karşısına çıkacak.
  • 23 Şubat tarihinde ise Killer Queen Black bulut ve konsol oyuncuları için sunulacak.
  • 25 Şubat tarihinde Dirt 5 bulut, bilgisayar ve konsol oyuncuları için sunulacak. Aynı tarih içerisinde Elite Dangerous’da konsol oyuncuları için sunulacak.
  • Superhot: Mind Control Delete 25 Şubat tarihinde bilgisayar kullanıcıları için sunulacak.

Listelemiş olduğumuz isimler arasında birçok oyun severler tarafından bekleniyor. Açıklanan tarihler yetiştiğinde birçok kişiyi sevindireceğine eminiz. Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir