1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji

Xiaomi Mi Band 6’nın Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Xiaomi Mi Band 6’nın Tanıtım Tarihi Belli Oldu
0

 Xiaomi’nin üretmiş olduğu cihazlar arasında en çok kullanılan cihazlar arasında bileklikler de yer alıyor. Hâl böyle olunca Xiaomi tarafı bu bileklikleri geliştirmeye ve daha fazla özellik sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde ise kullanıcıların heyecanla beklemiş olduğu Mi Band 6’nın tanıtım tarihi belli oldu. 29 Mart 2021 tarihinde tanıtımı yapılacak olan bileklik oldukça merak ediliyor. Aynı gün içerisinde birkaç Xiaomi cihazının tanıtımı daha yapılacak. Gelin bu haberimize konu olmayı başaran Mi Band 6 hakkında bazı detayları sizlerle paylaşalım.

Bu akıllı bileklik seride bulunan diğer bileklilere göre daha fazla özelliği içerisinde bulunduracak. İçerisinde GPS ve kanınızdaki oksijen değerini ölçmenizi sağlayan yeni sensörler bulundururken NFC teknolojisine sahip bir modeli daha olacak. Bu bilekliği özellikle spor ile ilgilenen kişiler tercih ederken normal aktiviteler için de oldukça fazla tercih ediliyor. 30 tane spor moduna sahip olan Mi Band 6, WhatsApp ve Telegram için özel bir entegrasyon ile beraber gelecek. Görünümünde pek bir değişime gidilmeyen bilekliğin ekran çözünürlüğünün artırıldığı biliniyor. Bir diğer merak edilen detay da cihazın fiyatı. Bilekliğin fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmasa da diğer modellerin fiyatları ile bu modelin fiyatı arasında büyük bir fark olması beklenmiyor.

Bu ve bunun gibi teknoloji haberlerini sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından Xiaomi’nin bu yeni akıllı bilekliği hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap