1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji

Xiaomi Mi Watch yeni bir güncelleme aldı

Xiaomi Mi Watch yeni bir güncelleme aldı
Xiaomi Mi Watch Görünümü
0

Xiaomi Mi Watch için yeni bir güncelleme yayılandı. Güncelleme detaylarını haberimizden okuyabilirsiniz.

Geçtiğimiz saatlerde Xiaomi tarafından sunulan bu giyilebilir teknoloji ürünü yeni bir güncelleme alarak bazı yeni özelliklere kavuştu.

Türkiye içerisinde 1099 TL gibi bir fiyat üzerinden satışa sunulan bu akıllı saat modelinin global sürümü için yayımlanan güncelleme sayesinde Amazon Alexa ve bağlı olan telefonların kamerasını, deklanşörünü kontrol edebilme özelliği eklendi. Ancak Amazon Alexa özelliğinin tüm ülkelerde açık olmadığını belirtmek isteriz. Bunlarla yetinmeyen güncelleme saat içerisine çeşitli ara yüzler de ekledi. Yayımlanmış olan bu güncelleme dışında saatin özelliklerinden de bahsetmemiz gerekirse karşımıza 1,39 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekrana sahip bir akıllı saat çıkıyor. Toplam 32 gram ağırlığına ulaşıyor. Su geçirmeyen bu saat için 6 adet kayış seçeneği de sunulmakta. Üzerinde iki adet fiziksel tuş bulunduran bu saat 16 güne kadar kullanım ömrü de sunabiliyor. Bunların dışında bu saat uyku, kandaki oksijen miktarını, nabız ve çeşitli spor aktivitelerini takip edebilmeyi de sunuyor.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz. Yazımızın hemen altında bulunan yorum bölümünden bu akıllı saat hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi Watch Görünümü

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap