1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Altın kaplama PlayStation 5 satışa çıktı

Altın kaplama PlayStation 5 satışa çıktı
0

PlayStation 5 için altın kaplamalı versiyon ortaya çıktı. Artık para babaları altın kaplamalı PlayStation 5’i ile oyun oynayabilecekler.

Teknoloji devleri arasında ismini oldukça fazla duyduğumuz Sony’ye ait PlayStation 5 altın kaplamalı bir halde kullanıcı karşısına çıkıyor.

Caviar tarafından altın kaplaması yapılan altın PlayStation 5’den şu anda 9 adet bulunmakta. Yan kapakları beyaz olan bu oyun konsolu 18 ayar altın ile kaplanmış durumda. Oyun konsolunun ağırlığına baktığımızda ise 20 kilogram gibi bir ağırlık ölçüyoruz. Golden Rock olarak adlandırılmış olan bu oyun konsoluna 500.000 Dolar ödeme yaparak sahip olabilirsiniz.

Altın kaplaması dışında konsolun kontrolcüleri de dikkat çekiyor. Timsah derisi ile kaplanmış olan DuaSens’ler birçok oyun severin dikkatini çekmeyi başarmakta. TL cinsinden hesapladığımızda ise konsolun fiyatı 3.5 milyon TL gibi bir rakama ulaşmakta. Altın kaplama yapılmış olan bu oyun konsolunu daha detaylı incelemek için buraya tıklayarak ilgili web sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir hemen aşağı kısımda bulunan yorum bölümünden bu altın kaplama oyun konsolu hakkındaki görüşlerinizi paylaşarak bizleri mutlu edebilirsiniz.

PlayStation 5 altın kaplamalı

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap