Altın kaplı iPad Pro tanıtıldı: İşte detaylar

Birçok teknolojik cihazı lüks hale getirmesi ile bilinen Caviar, geçtiğimiz saatlerde altın kaplı olan Apple iPad Pro 2020’yi tanıttı. 1 kilogram altın ile kaplanmış olan bu tabletin fiyatı oldukça uç noktalara erişti.

Tanıtılmış olan tablet üç farklı modelle inceleniyor. Grand Apple, Gold Apple ve Diamond Apple olarak modellere ayrılan bu tablet üzerinde Caviar’ın imzasını da taşıyor. Sunulan bu modeller arasından olan Grand Apple tablete sahip olabilmek için ödemeniz gereken tutar 185 bin dolar. Tasarımı incelediğimizde cihazın arka kısmında bir ağaç bulunduğunu görüyoruz. Bahsetmiş olduğumuz diğer iki modelin fiyatı ise Grand Apple’a göre biraz daha uygun. Diamond Apple 12 bin Dolar gibi bir fiyata satılırken, Golden Apple 8 bin Dolar üzerinden fiyatlandırılıyor. Bu modellerin farklı içeriklerle yapıldığını söyleyip Grand Apple modelinin ise 1 kg 18 karat altın ile kaplandığını belirtmek isteriz.

Bu ve bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından sunulmuş olan bu altın tablet hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir