1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri

Amazon Prime Video 2021 Mart içerikleri belli oldu

Amazon Prime Video 2021 Mart içerikleri belli oldu
1

Dijital dizi ve film platformlarına son zamanlarda ilgi oldukça artmış durumda. Birçok şirket arlarında yarışmaya devam ediyor ve en iyisi olamaya çalışıyor. Bunlardan biri olan Amazon Prime ülkemiz içerisinde tercih edilmekte. 30 gün deneme fırsatı sunan Amazon Prime üyeliği 30 günün arından 7,90 TL olarak fiyatlandırılmış durumda. Amazon Prime üyeliği satın aldığınızda Amazon içerisinde satın aldığınıza ürünler Prime destekli ise ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gelmekte. Bunun yanında Amazon Prime üyeliği, Amazon Prime Video ve Amazon Prime Game gibi bazı platformlarda sunmakta. Bu haberimizde ise Amazon Prime Video içerisine 2021 Mart ayında eklenecek olan dizi ve filmlerden bahsedeceğiz.

Amazon Prime Video içerisine Mart ayında eklenecek olan içerikler:

  1. Invincible olarak adlandırılan bu dizi 26 Mart tarihinde Amazon Prime Video içerisinde izlenebilir duruma gelecek. Dizinin yeni bölümleri haftanın Cuma günü yayınlanacak ve birinci sezon 30 Nisan 2021 tarihinde sona erecek. Bir süper kahramanın maceralarını işleyen bu dizinin ilk sezonu içerisinde bölüm olacak ve bölümler ortalama 1 saat gibi bir uzunluğa sahip olacak
  2. Amazon Prime Video içerisine eklenecek olan bir diğer içerikte Coming 2 Amarica oluyor. Komedi filmi olarak geçen bu içerik 5 Mart 2021 tarihinde Amazon Prime Video içerisinde izlenebilir duruma gelecek. 1 saat 44 dakikadan oluşan bu film, Akkem ve Semmi karakterlerinin yaşayacağı eğlenceli maceraları işleyecek.

Bu ve bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, yorumlar kısmından görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    Netflix ile hala yarışa girmeye çalışmaları türkiye pazarında çok zor gözüküyor bedava kargo dışı kullanan kişi sayısı çok az

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir