1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Babala TV’de Kemal Kılıçdaroğlu’nu öyle bir terlettiler ki! Öyle sorular soruldu ki…

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Oğuzhan Uğur'un sahibi olduğu Babala TV'deki Mevzular Açık Mikrofon Youtube programına katıldı.

Babala TV’de Kemal Kılıçdaroğlu’nu öyle bir terlettiler ki! Öyle sorular soruldu ki…
0

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Oğuzhan Uğur’un sahibi olduğu Babala TV’deki Mevzular Açık Mikrofon Youtube programına katıldı.

Çekilen programın fragmanı yayınlandı. Peki Kılıçdaroğlu Babala TV Mevzular Açık Mikrofon Youtube programı ne zaman?

28 Mayıs seçimlerine günler kala Mevzular Açık Mikrofon takipçilerinin merakla beklediği Kemal Kılıçdaroğlu bölümü tanıtımı yayınlandı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı Oğuzhan Uğur’un programının tanıtım videosunun en uzun tanıtım videosu olduğunu söyledi. Uğur sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “M.A.M. Tarihinin en uzun tanıtım videosu 15. Bölüm için geliyor. 16.30da yayında. Tam 16 dakika. Sorulara ve tanıtıma bakıyorum da… Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nu cesaretinden dolayı yürekten tebrik etmek lazım. Elbette dünya için normal, fakat bizim için büyük bir cesaret örneğidir yaptığı. Tanıtımda yalnızca sorular var bildiğiniz gibi, cevaplar için ana bölümü yani Çarşambayı bekleyiniz” şeklinde ifade etti.

KEMAL KILIÇDAROĞLU BABALA TV TAM HALİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun, YouTube kanalı Babala TV’de Oğuzhan Uğur’un sunduğu ‘ Mevzular Açık Mikrofon’ programının tam hali 24 Mayıs 21.30’da yayınlanacak

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap