1. Ana Sayfa
 2. Giyilebilir Teknoloji

Bluetooth Kulaklık Tavsiyeleri

Bluetooth Kulaklık Tavsiyeleri
bluetooth-kulaklik-tavsiyeleri
0

Müzik dinlemek için en iyi bluetooth kulaklık veya telefon görüşmesi için en iyi bluetooth kulaklık diye kulaklıklara bakmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü listede yer alan kulakiçi ya da kulak üstü kulaklıklar, bu iki isteğinizi rahatça karşılayabiliyor. Sizin burada nasıl kulaklık aradığınız daha önemli bir soru haline geliyor. Kulak üstü kulaklıklar sadece biraz daha iyi müzik dinlerken, kulakiçi kulaklıklarla da daha iyi telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz. Peki, siz bu noktada kulakiçi kulaklık mı almak istiyorsunuz yoksa kulak üstü kulaklık mı almak istiyorsunuz?

Kulak içi kulaklık mı yoksa kulak üstü kulaklık mı olduğuna karar verdikten sonra alacağınız ürünün kalitesine ve özeliklerine bakmanız gerekiyor. Bu yüzden sizlere kulaklık almaya karar vermeden önce kulaklıklar hakkında dikkat etmeniz gereken önemli noktaları açıklıyoruz.

Bluetooth Kulaklık Tavsiyeleri

Bluetooth Kulaklık Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Bluetooth kulaklık önerileri arasında değerlendirme yaparken diğer teknolojik ürünlerde olduğu gibi yine ürünün tüm özelliklerine bakmanız gerekiyor. Bu özeliklere bakmadan tasarımı hoşunuza gitti diye alırsanız sadece süs olarak kulaklığı kullanmış oluyorsunuz. Tasarımı da kulaklık alırken önemli nokta ancak diğer özelliklerinin de iyi olması gerekiyor. Gelin hep birlikte en iyi bluetooth kulaklık nasıl özelliklere sahip oluyor inceleyelim.

Gürültü Engelleme Özelliği

En iyi bluetooth kulaklık alırken dikkat etmeniz gereken başka bir önemli nokta da gürültü engelleme özelliği. Önemsiz gibi gözüken özellik ister müzik dinlerken ister telefon görüşmesi yaparken çok etkileyici rol oynamakta. İster kulakiçi bluetooth kulaklık almak isteyin. isterseniz ise kulak üstü kulaklık alın bu özelliğe dikkat etmeniz gerekiyor.

Pil Ömrü

En iyi bluetooth kulaklık markaları, bu özelliğe fazlasıyla çok dikkat ediyor. Çünkü yapılan bir araştırmaya göre pil ömrü, kulaklık almak isteyenlerin tercihini diğer özelliklere göre daha fazla etkiliyor. Bu yüzden elinizdeki bütçeye göre diğer özelliklere de dikkat ederek pil ömrü en fazla olan kulaklığı almanızı öneriyoruz.

Tasarım

Bu özellik, kulakiçi bluetooth kulaklık almak isteyenleri ilgilendiriyor. Alacağınız kulaklığın kulağınızın konforunu ve sağlığını kötü yönde etkilememesi gerekiyor. Eğer uzun süreler bu kulaklıkları kullanacaksanız bu özelliği de dikkatli bir şekilde incelemenizi öneriyoruz.

En İyi 10 Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Önerisi

 • Apple Airpods 2
 • JBL Tune 220TWS
 • Jabra Elite 65T
 • Samsun Galaxy Buds
 • Xiaomi Haylou GT1
 • Huawei Freebuds 3
 • QCY T3 TWS
 • Ttec AirBeats Duo
 • Xiaomi Mi True Earphones 2
 • TWS i99

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap