En çok üretilen sahte telefonlar açılandı: İşte o telefonlar
 1. Anasayfa
 2. Manşet

En çok üretilen sahte telefonlar açılandı: İşte o telefonlar

0

Telefon piyasası oldukça hareketli bir şekilde ilerlerken sahtecilerde hiç sakin durmuyor. Oldukça fazla üretim yapan sahteciler, neredeyse tüm telefon modellerinin sahtelerini üretmeyi başarıyor. Elbette tüm her şeyi üretmeyen sahteciler bazı şirketlere ve bazı modellere odaklanmış durumda. Gelin en çok sahtesi üretilen telefonlar ve bu telefonların modellerinden bahsedelim.

En çok sahtesi üretilen telefonların başında Samsung yer alıyor. Sahte telefon üretim piyasasında yaklaşık %34’lük bir paya sahip olan Samsung’un bir çok modelinin sahtesi üretiliyor. Listenin ikinci sırasında ise %13’lük bir payla Apple yer alıyor. Devamında ise %8’lik payla Huawei ve %7’lik payla Xiaomi telefon modelleri karşımıza çıkmakta. En çok sahtesi üretilen telefon modeline baktığımızda ise oldukça şaşırıyoruz. Listede en büyük sahip olan şirket Samsung olmasına rağmen, en çok sahtesi üretilen telefon modeli Huawei P10 oluyor. En çok sahtesi üretilen ikinci model ise iPhone X, en çok sahtesi üretilen üçüncü modelde ise Samsung Galaxy S9 Plus bizleri karşılamakta.

Bu ve bunun gibi teknoloji haberlerini sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından sahte telefon piyasası hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

MAKALEYE EMOJİ İLE TEPKİ VER
 • 0
  g_l_mse
  GÜLÜMSE
 • 0
  susma
  SUSMA
 • 0
  d_l_ikarma
  DİL ÇIKARMA
 • 0
  kizgin
  KIZGIN
 • 0
  donmu_
  DONMUŞ

SanalTus.Com Administrator

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir