1. Ana Sayfa
  2. Donanım Haberleri

Huawei’nin ile monitörü Avrupa üzerinde satışa çıktı

Huawei’nin ile monitörü Avrupa üzerinde satışa çıktı
0

Amerika’nın yapmış olduğu baskılara rağmen gelişmeye devam eden büyük teknoloji firmalarından biri olan Huawei geçtiğimiz saatlerde ilk monitörü olan Huawei Display 23.8’i Avrupa üzerinde satışa sundu. Gelin satışa sunulmuş olan bu monitörün fiyat ve özelliklerini inceleyelim.

Huawei Display 23.8 özellikleri

23. 8 inç ekran büyüklüğüne sahip olan Huawei Display IPS, 1920 x 1080 çözünürlüğüne sahip, 60 Hz ekran yenileme hızına sahip bir ekran ile kullanıcı karşısına çıkıyor. 178 derece görüş açısı sunabilecek olan monitör 250 nit parlaklığa sahip. Kontrast oranı 1000:1 olan Huawei Display’in TUV Rheinland tarafından verilmiş olan mavi ışık sertifikası da bulunuyor. Çerçeve kalınlıkları 5,7 mm olan bu monitör Almanya üzerinde 159 Euro gibi bir fiyatla ön siparişlerini almaya başladı. Huawei’nin ilk monitörünün diğer Avrupa ülkeleri içerisinde de satışa çıkacağı biliniyor ancak diğer ülkeler için istenilecek fiyatlar hakkında bir bilgi henüz bulunmuyor.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, yazımızın altında bulunan yorumlar kısmından Huawei’nin bu ilk Monitörü hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap