1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri
Trendlerdeki Yazı

iQOO Z3’e dair yeni bilgiler ortaya çıktı

Çin üzerinde oldukça aktif olan büyük teknoloji şirketi iQOO sunacağı bu yeni model üzerinde oldukça fazla çalışıyor.

iQOO Z3’e dair yeni bilgiler ortaya çıktı
0

Çin üzerinde oldukça aktif olan büyük teknoloji şirketi iQOO sunacağı bu yeni model üzerinde oldukça fazla çalışıyor.

Geçtiğimiz saatlerde ise bu telefon modelinin 55W hızlı şarj desteği vereceği onaylandı. Onaylanmış olan bu özelliğin yanında bu cihazın beklenen diğer teknik detaylarından da bahsetmemiz gerekirse karşımıza aşağıdaki bilgiler çıkıyor.

iQOO Z3’ün beklenen özellikleri:

iQOO tarafından sunulacak olan bu telefon modelinin MediaTek Dimensity 1100 işlemcisi ile çalışması bekleniyor. Bunun yanında cihazın 144 Hz ekran yenileme hızına sahip olacağı beklentiler arasında yer almakta. Yukarıda da söylemiş olduğumuz 55W hızlı şarj desteği de bu cihaz içerisinde yer alacak. Kamera detayları hakkında henüz pek bilgiye erişmesekte cihazın arka kamerasının 108 megapiksel değerlerine yakın olacağı da söyleniyor.

Halen birçok özelliği bilinmeyen bu telefon modeli birçok kullanıcı tarafından dört gözle beklenmekte. Cihazın bilinmeyen diğer özellikleri de yakın zamanda belli olacaktır. Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından iQOO tarafından sunulacak olan bu telefon modeli hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap