1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Kadınlar Ne İster? İşte İstedikleri 9 Şey!

Kadınlar ne ister ? Bu sorunun cevabını bir çok erkek merak etmiştir. Düşündüğünüzde komik bir soru. Kadınlar ne ister ?

Kadınlar Ne İster? İşte İstedikleri 9 Şey!
0

Kadınlar ne ister ? Bu sorunun cevabını bir çok erkek merak etmiştir. Düşündüğünüzde komik bir soru. Kadınlar ne ister ?

Demek istediğim, bu oldukça büyük bir soru, istediğiniz her şeyi düşünmek ve genellemek zorunda. Bir erkeğin sana ne istediğini sorması daha da şok edici bir sorudur. Ama konu erkekler olduğunda kadınların bir çoğu erkeklerin ne istediğini çok iyi biliyorlar.

1. Dürüstlük

Dürüstlük olmadan güven olmaz. Güven ve anlayış dürüstlükle büyük bir şeydir. Yalan söylediğin an bu güveni kırarsın. Onu incitebileceğini düşündüğün izlenim altında duygularıyla dalga geçme. Kızlar yalan söylenmektense gerçeğin söylenmesini tercih ederler. Eğer incinirlerse bununla başa çıkabilirler.

 2. Zeka

Kadınlar, futbol ve bira dışında birçok farklı şey hakkında nasıl sohbet edileceğini bilen erkeklerden hoşlanıyor. Erkeklerin bunu mütevazı ve ilginç bir şekilde göstermeleri gerekiyor. Kadınlar erkek zekasıyla şaşırmayı bekliyor. Bilgili olmak büyük bir dönüştür! Egzotik şaraplar hakkında bir şeyler biliyor musun? Hangi tür şarkıları dinliyorsun? Harika, söyle bize, bunlar duymak istediğimiz şeyler. Hiçbir şey seni sınıf ve zekadan daha seksi yapamaz.

3. Mizah Anlayışı

Kadınlar ne ister ? Mizah anlayışı istenilen kriterler arasında üst sıralarda yer alıyor. Bir erkek kadını güldürebilirse bu yaklaşımı ona iyi bir puan kazandıracaktır. İnsanları güldürmeyi seviyorum, bu yüzden birisi bana bunu yaptığında harika bir duygu hissettiriyor. Bir erkek bir kızı güldürdüğünde, kötü gününü ya da en yakın arkadaşıyla yaşadığı kavgayı unutabilir. Bir erkeğin seni kıkırdatması sıcak ve özel bir duygu. Ama çocuklar, çok fazla denemeyin. Tuvalette iken telefonda gezinip orada burada gördüğün şakaları anlatma. Bırak aksın, kendiliğinden gelsin ve parmaklarınızın ucunda bir kız olsun…

4. Zorluk

Bir kadın şu sözlerle zorluğu tanımlıyor; Bize meydan okuyun. Kızlar meydan okumayı sever. (Bazıları) telefon görüşmesini veya kısa mesajı bekliyormuş gibi davranabiliriz, ancak gerçekten bu kadar yapışkan ve ilerlemenizi istemiyoruz. Biraz alanı seviyoruz ve meydan okumayı seviyoruz. Bu, oyuncu olun ve aynı anda 3 kıza mesaj attığınızı öğrenelim anlamına gelmez. Merhaba demek için her saat bize mesaj atmayın demek. Sizi özleyelim, biraz bekleyelim, bize isteyecek bir şey verelim!

5. Temiz Olun

Kadınlar ne ister ? Tertemiz ve misler gibi kokmanızı ister. Beyler, bazı iyi kişisel hijyen becerilerine sahip olun ve bana güvenin, takdir edileceksiniz. Hiçbir şey bir kadının dudaklarını güzel kokulu bir erkek gibi titreştiremez. Sokaktaki bir adamın yanından geçerken bir çok kadın hoş ve tatlı bir kokudan etkilenir. Temiz traşlı olmak ve iyi bir nefes almak ve temiz saçlara sahip olmak için aynısını yapmanız gerekir. Asi, yıkanmamış ve fırçalanmamış saçlarınızla rock yıldızı hayallerinizin üstesinden gelin. Erkekler, bahçenizi düzeltin. Dairenizi temizleyin. Boş McDonalds paketlerini arabanızdan çıkarın. Her gün duş alın!Couple in love having breakfast

6. Cömertlik

Kadınlar cömert olabilen erkekleri sever. Bu maaşınızın tamamını kadınlara harcamanız anlamına gelmez. Para olmak zorunda bile değil, zaman da olabilir. Elbette, erkeklerin kadınlara orada burada küçük bir hediye almasını veya bize zamanlarını vermesi seviliyor, özellikle de futbol maçlarının olduğu günlerde. – ama erkekler, yatak odasında da cömert olun. Seksi senin kadar seven kızlar var ve bunda iyi olursan. Dünyanın en yakışıklı, kibar ve komik adamı olabilirsin, ama yatak odasında becerileriniz yoksa sizi unutturacaktır. Bir kitap okuyun, bazı öğreticilerin doğru anladığını izleyin ve kazanın.

7. Romantik

Biliyor musun, bugünlerde romantizm öldü. Çok fazla konuşma var, yeterince yapmama. Erkekler tüm bu saçmalıkları kızlara telefonla mesaj atacak ama asla eylemlerini desteklemeyecek. Bu günlerde şövalyelik nerede? Kadınlarla duygusal olarak bağlantı kurun ve bu çok önemlidir. Romantizmin hediye olması gerekmez. Burası erkeklerin yanıldığı yer. Kadınlar ne ister ?Bir kadın için bir kapı aç, arabadan inerken elini ver, sandalyeyi çek – bu çok romantik. 

8. Kendin Ol!

Beyler, bir kadını ne kızdırır biliyor musunuz? Bir randevuya gittiğimizde ve sen doğru şeyleri söylüyorsun ve sonra seni daha iyi tanıyorum ve söylediğin her şey tam bir yalan söylüyormuş! İşte böyle olmayın, kendiniz olun yalansız olun. Bir kızı etkilemek için saçma sapan konuşma. Kendin ol. Kızlar, erkeklerin yanında kendileri olabildiğinde en mutludur. Kadınlar ne ister ? Yalan söyleme ve uydurma çünkü kadınları etkileyeceğini düşünüyorsun. On dakika boyunca etkilenmiş olabilirler, ancak yalan söylediğini öğrendiğinde, on yıl boyunca bir daha yüzünü görmek istemeyecekler. Bunu söylediğimde bana güvenin.

9. Sadakat

Biriyle çıkıyorsan, şu an için diğer kızları unut. Tüm dikkatinizi ona verin. Çıktığınız erkeğin başka bir kız numarasını aldığını veya kızlarla sohbet ederken görüldüğünü öğrenmekten daha kötü bir şey yoktur. Böyle davranmaya devam edersen, hiçbir yere varamazsın. Kadına saygı duyuyor ve kendinize de gerçekten saygı duyuyorsanız, o zaman bir beyefendi olun ve sadık olun. Bu seni öldürmeyecek.Kadınlar ne ister ? Aslına bakarsanız kadınlar çok şey ister ama, en önemli olanları sıralamak istedim. Bir kadın gerçekten güvenebileceği bir erkek ister. Gerisi zaten gelecektir.Anahtar sözler : kadınlar ne ister , kadınların istedikleri , kadınları mutlu eden şeyler , kadınlar nasıl mutlu olur, bir kadını mutlu etmek , kadınların istekleri ,

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap