1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Katlı Küt Saç Modelleri

Küt saç modelleri, omuz hizasında kesilen çok uzun olmayan saç modelleridir.

Katlı Küt Saç Modelleri
0

Küt saç modelleri, omuz hizasında kesilen çok uzun olmayan saç modelleridir.

Uzun saç kullanmaya alışan ancak artık bir değişiklik yapmak isteyen bayanların ilgisini çeken küt saç modelleri, geçmişten günümüze popülerliğini yitirmeden gelmiştir.Geçmiş yıllarda daha çok düz modelleri tercih edilen küt saç modellerinin günümüzde ise daha çok küt katlı saç kesim modelleri tercih ediliyor. Bu yazımızda sizlerle birlikte hem ünlüler dünyasında kullanılan katlı saç modellerini hem de sezonun en fazla kullanılan katlı küt saç modellerini inceleyeceğiz.

Katlı küt saç kesim modelleri son dönemlerde popülerliği yükselen saç kesimleri arasında yer alıyor. Hem kalın telli, hem ince telli saçlara sahip bayanlar tarafından tercih edilen bu saç modelleri, ten rengi ve doğal saç rengine göre istenilen her renkte kullanılabiliyor.Genelde uzun küt saç modellerinde kullanılan katlar, saçın uzunluğu, yapısı ve genel modele göre yoğunlukta atılıyor. Düz saç yapısına sahip bayanlar, katlı uzun küt saç modelleri seçiminde yoğun katlı modelleri tercih edebilir.

Yoğun dalgalı ya da kıvırcık saç yapısına sahip bayanlar ise mutlaka daha az katlı kesimleri tercih etmelidir. Uzun küt saç kesimleri kadar kısa katlı küt saç modelleri de tercih edilen modeller arasındadır.Kısa küt saç modelleri genel olarak ince kahkül ya da kırpmalar ile birlikte daha da zenginleştiriliyor. Kısa küt saç modellerinde uzun küt saç modellerine gçre daha iddialı renk tonları kullanılıyor. Kısa katlı küt saç modellerinde kızıl, sarı ve siyahın en parlak tonları kullanılıyor.

Uzun katlı küt saç modellerinde ise daha çok yumuşak renkler olan küllü renk tonları ve hafif bakır tonlarına sık rastlanılıyor.Katlı kesim küt saç modelleri, klasik küt kesimlere hareket ve değişiklik katmak için uygulanan değişik tarzlı saç modelleridir. Daha çok genç bayanlar tarafından tercih edilen katlı küt saç kesim modelleri, cesur renkler ile zenginleştirilip daha enerjik bir hava yaratılabiliyor.Olduğundan daha genç görünmek isteyen saç modeli ile genç kişiliğini yansıtmak isteyen bütün bayanlar kendilerine uygun küt katlı saç kesim modellerinden birini seçip kullanabilir.

Küt katlı saç modelleri saç trendlerini yakından takip eden bayanlar tarafından çok tercih ediliyor. Ayrıca her tür modayı yakından takip eden ünlü bayanlar tarafından da tercih edilen küt katlı saç modelleri, hem ülkemizde hem de dünya genelinde çok yaygın şekilde kullanılıyor.Aşağıda hem kısa, hem uzun katlı küt saç modellerine örnek olabilecek resimleri sizlerle paylaştık. Farklı yüz şekli ve saç rengine sahip bayanlardan derlediğimiz bu resimleri örnek alarak siz de kendinize uygun bir katlı kesim küt saç modeli seçebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap