1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Steam Nedir? Oyunlar Nasıl Satın Alınır?

Steam Nedir? Oyunlar Nasıl Satın Alınır?
0

Steam nedir ve steam üzerinden oyunları nasıl satın alabileceğinizi merak ediyorsanız, sizlere nasıl bunu yapmanız gerektiğini anlatacağım.

Steam tamamen ücretsiz olan ve oyuncular için kurulmuş bir platformdur. Bu platform üzerinde arkadaşlarınızla birlikte istediğiniz oyunları online oynayabilir, isterseniz oyunları tek başınıza oynayarak bölümleri bitirebilir isterseniz de oyun oynarken aynı zamanda arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Steam’ın oyunculara sağladığı en büyük özelliklerden bir tanesi hiçbir oyunda hile kullanmanıza izin vermiyor olmasıdır. Bu sayede gerçek bir oyuncunun istediği hilesiz ve kaliteli ortam sağlanmış, oyunları oynamanın zevki bir kat daha artmış oluyor. Steam üzerinden farklı fiyat seçenekleriyle oyunları satın alabilmeniz mümkündür.

Steam Üzerinden Oyun Satın Almak

Steam ücretsiz bir platformdur fakat bu oyuncu platformu üzerinde bulunan binlerce oyun bulunmaktadır ve bu oyunların bazıları ücretli olarak sunulmaktadır. Ücretsiz oyunlar için ek bir işlem yapmanıza gerek kalmadan bilgisayarınıza indirip online yada çevrimdışı olarak oynayabilmeniz mümkündür fakat ücretli oyunları satın almanız gerekmektedir. Oyunları satın alabilmeniz içini ise Paypal hesabınızın, kredi kartı veya sanal kartınızın olması gerekmektedir. Bu sayede oyunun ücretini ödeyerek oyunları bilgisayarınıza indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Steam Kampanyaları ve Avantajları

Steam oyuncuları memnun edebilmek için belirli zamanlarda kampanyalar düzenlemekte ve bazı oyunları ücretsiz olarak indirebilmenize izin vermektedir. Bu kampanyaları takip ederek istediğiniz oyunları ücret ödemeden indirebilirsiniz. Bazı oyunların ise deneme sürümlerini yayınlayıp oyunun denemenize izin vermekte ve oyunu beğenirseniz normal fiyatının daha aşağısına almanıza izin vermektedir. Bu sayede oyunları daha uygun fiyatlara satın alarak oynayabilmeniz mümkün olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap