1. Ana Sayfa
  2. Haberler

UFO Coin Geleceği Nedir ? Yorum ve Analiz 2023

UFO Coin Geleceği Nedir ? Yorum ve Analiz 2023
0

Merhabalar, yine bir blokzincir oyun proje incelemesi ile sizler ile birlikteyim. Bugun ki misafirimiz UFO Coin, Ufo Gaming. Çok oyun projesi inceledim. Bunu okumadan önce onları okursanız karşılaştırma şansınız olur ve daha anlamlı hale gelir. Oyun kategori linkini aşağıya bırakıyorum, oradan yaptığım incelemeleri okuyabilirsiniz.

UFO Coin Nedir ?

En az bir kaç tanesini okuduğunuzu düşünerek devam ediyorum. UFO Gaming blokzincir ortamında oynanabilen bir oyun platformu. Bu platformda kullanılan para birimi ise UFO Coin. Whitepaper incelemesi yaparken,ilk vurguladıkları şeyin token dağılımı olduğunu gördüm. Yani takıma veya yatırımcılara kilitlenen veya ayrılan bir coin yok. %100 dolaşımda olan bir tokenden bahsediyorum. Bu bir anlamda bir avantaj çünkü token anlamında ne olacağını biliyorum.

UFO Coin ile Ne Yapabilirim ?

  • Oylamalara katılabiliyorsunuz.
  • UFO Coin stake ederek (sisteme kilitleyerek) Plasma Puanları kazanabilirsiniz.
  • Plasma puanlar ile NFT alabilirsiniz.
  • Plasma puanlar ile UniSwap benzeri merkeziyetsiz borsalarda al-sat yapabilirsiniz.
  • Metaverse evrenlerinde de Plasma puanlar ile işlem yapabiliyorsunuz.
  • Eğer UFO stake eder ve plasma puan biriktirirseniz, UAP token elde edip Galactic oyununa dahil olabilirsiniz.

Yol haritalarına baktığımda 2021 son çeyrekte Süper Galactic ve Dark Metaverse geliştirmelerinin devam edeceğini görüyorum. Kendi launchpool sistemlerinde yeni oyun ve token dağıtımı olacağını söylemişler. 2022 ve 2023 ile ilgili alanlarda sadece oyunu ve metaverse evreni bitirmeden başka bir şey görmedim. Bu tarafı hoşuma gitmedi.

Temel ve Teknik Değerlendirme

Piyasada dolaşımda olan 25 katrilyon token var. Bundan daha yukarısı olmayacak. Piyasa değeri 830 milyon dolar civarında. Bu sebeplerden dolayı şunu diyebilirim. Çok da ucuz değil bence. Grafiğe bakınca dibi 0,00000046$ ve şu anda 0,000036$. 100 kat prim yapılmış bile. Son günlerde ciddi prim yaptı. Bunda Metaverse akımının ve Gaming tokenlerine etkisi oldukça büyük. Bunları düşününce biraz temkinli olma taraftarıyım. Proje hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler buradan resmi sayfalarına erişebilirler. Buradan da whitepaper okuyabilirsiniz. Tek artı olarak gözüme çarpan nokta birden fazla zincirağ ile uyumlu çalışabilmesi hatta meşhur olan hepsi ile. SOL,BSC,AVAX,ALGO gibi.

Son söz;

Klasik bir oyun blokzincire adapte edilmiş gibi anladım. Arz çok yüksek ve yakma oranı düşük. Projenin ekibi ve geliştiricileri anonim. Roadmap çok net değil ve detay yok. Klasik stake edebildiğim, NFT alışverişinin olduğu ve Metaverse evreninin olacağı bir proje. Ön plana bir topluluk ekosistemi olduklarını ısrarla çıkarmışlar (Utanmasalar, MEME coiniz diyecekler). Bu sebeplerden dolayı çok kafama yatmadı gibi sanki. Orta vadeli izleme listeme alıyorum ve sembolik olarak bir miktar sepete ekliyorum. Yeni yol haritaları ve proje ortaklıkları açıklanırsa miktarı arttırabilirim.Herkese bol kazançlar, vesselam:)

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap