1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri

Vivo NEX 5’e dair bazı sızıntılar ortaya çıktı

Vivo NEX 5’e dair bazı sızıntılar ortaya çıktı
0

Çinli telefon şirketleri arasında yer alan Vivo’nun çıkarmayı planladığı NEX 5 modelinin bazı teknik özellikleri sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere baktığımızda cihaz oldukça dikkat çekmeyi başarıyor. Gelin bu bilgileri sizlerle paylaşalım.

Sızdırılmış olan bilgileri incelediğimizde cihazın iki farklı versiyonunun olacağını görüyoruz. Cihaz gücünü Snapdragon 888 işlemciden alırken cihazın depolama tarafı konusunda bir bilgi sızmış değil. Tanıtılması beklenen iki versiyonda da 6.78 inç büyüklüğünde bir ekran bulunacak ve bu ekran AMOLED bir panele kurulacak. İki versiyonun ön kamera tasarımının farklılık göstereceği tahmin edilirken ortak olarak iki cihaz da 32 megapiksel değerinde öz çekim kamerasına sahip olacak.

Cihazın arka tarafında henüz kaç adet kamera yer alacağı bilinmiyor anacak bu kameralardan ikisinin özellikleri belli olmuş durumda. İki kamerada 50 megapiksel değerindeyken bir kamera ultra geniş açı özelliğine sahip olup diğeri ise ana kamera olarak adlandırılacak.

Sızdırılan bilgiler içerisinde cihazın 4.500 mAh değerinde bir bataryaya sahip olacağı söyleniyor. Bir sızıntıya göre bu cihaz 66W hızlı şarj desteği sunacakken farklı bir sızıntıda 120W hızlı şarj desteğinin sunulacağı söyleniyor.

Son olarak sızdırılan bu bilgilerin henüz tam olarak kesinleşmiş olmadığını belirtmek isteriz. Sayfamız üzerinden buna benzer haberleri okumaya devam edebilir, hemen aşağıdaki yorumlar kısmından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap