Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro duyuruldu

Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro duyuruldu: İşte detaylar…

Ünlü teknoloji firması Xiaomi geçtiğimiz saatlerde bir kulaklığını daha duyurdu. Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro olarak adlandırılan bu kulaklığın özellikleri ve fiyatı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Gelin haberimizde merak edilen bu soruların cevabını verelim.

Bluetooth 5.0 bağlantı hızı ile çalışacak olan bu kulaklık, microUSB üzerinden şarj edilebiliyor. Batarya kapasitesi olarak 150 mAh değerinde bir pilin kullanıldığını görüyoruz. Aktif gürültü engelleme özelliğini de barındıran bu model dışarıdan gelen sesleri 25 dB seviyesine kadar indirebiliyor. Aramalarda ise gürültü önleme özeliği sayesinde dışarıdan alınan sesleri yüzde 90 seviyesinde bastırabilmekte. 10 mm değerinde bas sürücüsüne de sahip olan bu kulaklık 36 gram ağırlığına sahip. IPX5 sertifikası sayesinde toz ve suya karşı hatırı değer bir koruma da sağlıyor. Yurt dışarısında ortalama olarak 25 Dolar gibi bir fiyat etiketinde sahip olan bu kulaklığın birçok ülkede satılması bekleniyor.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okuyabilir, yazımızın hemen altında bulunan yorumlar bölümünden bu kulaklık hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir