ZTE Axon 30 güçlü kameralar ile kullanıcı karşısına çıkacak

Ekran altı kamerası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ZTE, 2021 yılı içinde oldukça iddialı şekilde geliyor. ZTE Axon 30, Axon 20 5G gibi ekran altı kameraya sahip olacak ama bu sefer arka kameraları ile oldukça şaşırtacak. Gelin bu şaşırtıcı kameraları inceleyelim.

ZTE Axon 30’un kamera özellikleri

Kamera konusunda oldukça güçlü bir performans yaşatmayı hedefleyen bu ZTE’nin arka tarafında üç adet 64 megapiksel değerinde kamera bulunacak. Daha önceden bu şekilde kamera yapısına sahip bir telefon bulunmazken ZTE’nin bu şekilde bir telefon sunmaya hazırlanması oldukça heyecanlandırıyor. Kamera sensörleri hakkında bir bilgi paylaşılmış olmasada cihazın Samsung GW3 veya IMX682 sensörüne sahip olması bekleniyor. Eski telefon modeli olan ZTE Axon 20 5G’ye oranla bir çok konuda iyileştirilmiş olan ZTE Axon 30, Snapdragon 888 işlemcisi ile çalışacakken ekran tarafında 90 Hz ekran yenileme hızına sahipken bu hızı 120 Hz’e çıkarmayı planladığı düşünülüyor.

Bu ve bunun gibi teknoloji haberlerini sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından kamera özellikleri ile dikkat çeken bu telefon modeli hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir