İphone İndirilenler Nerede?
 1. Anasayfa
 2. Manşet
Trendlerdeki Yazı

İphone İndirilenler Nerede?

İphone indirilenler nerede, indirdiklerimi nereye iniyor gibi sorularınızın cevabını sanaltus.com sitesi olarak yazdık. Tıkla öğren!

0

Iphone teknolojide dünya çapında en çok tercih edilen telefon modellerine sahip bir markadır. Kullanıcılara sunduğu rahatlık oldukça fazladır. Ancak iphone’daki en büyük sorunlardan biri depolama alanları ve içeriklerin kısıtlanmış olmasıdır. İOS işletim sisteminde Spotlight adında bir içerik yer almaktadır. Bu uygulamayı kullanarak dosyalar klasörüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İphone Safari İndirilenler Nerede?

Iphone safari İOS işletim sistemin de yer alan internet tarayıcıdır. İphone’nin kendi işletim sisteminde yer alan safari hızlı ve güvenli bir internet deneyimi yaşamanıza ve oldukça fazla avantaj sağlamanıza devam ediyor. İphone kullanıcılarının en çok sorduğu sorulardan biri iphone indirilenler nerede. Safari tarayıcısından indirmiş olduğunuz dosyalar İOS işletim sisteminde dosyalar uygulamasına inmektedir. Dosyalar uygulamasında sağ tarafta yer alan indirilenler kısmına dokunun karşınıza safari veya başka tarayıcılardan indirmiş olduğunuz dosyalara ulaşabilirsiniz.

İphone İndirilenler Nerede?

İndirilen Güncellemeyi Silmek İndirilen Dosyalara Zarar Verir mi?

Yeni gelen güncellemelerin cihazınızın bir ileri boyuta geçmesini sağlamaktadır indirilen dosya veya uygulamalara zarar vermemektedir. Cihazın bir üst sürüme geçmesi eski sürümü destekleyen dosya veya uygulamaları devre dışı bırakabilir. Bu olayı basit bir şekilde çözmek mümkündür, yapmamız gereken şey dosya veya uygulamayı güncellemek ve yeni sürüme uygun hale getirmektir.

İphone İndirilen Dosyayı Bulmak

İndirdiğiniz dosyanın farklı bir konumda bulunmasının sebebi indirirken seçtiğiniz konumun doğru olmamasıdır. Çözümü ise indir butonunu tıkladıktan sonra gelen ekranda indirmek istediğiniz konumu seçmektir. Bu ekrana ulaşamıyorsanız indirme sekmesinden seçerek de ulaşabilirsiniz.

Apple Watch nasıl sıfırlanır? yazımıza göz atmak için tıklayın.

IOS (İphone) İki Telefon Arasında Aktarım Nasıl Yapılır?

IOS uygulaması sayesinde iki telefon arasında aktarma yapmak bilgi kopyalamak mümkündür. Yeni bir cihaz aldığınız zaman eski cihaz içerisindeki indirilen uygulama, dosya, fotoğraf, video ve rehber numaraları da dahil olmak üzere hepsini aktarım yaparak yeni cihazınıza taşıyabilirsiniz. Uygulama indirmeden yapmak isterseniz iki cihazı yan yana koyup hızlı başlangıç ekranınızı açmalısınız. Açtığınız ekran sizden apple kimliğinizi isteyecektir girdiğiniz apple kimliği eşleşmeden sonra yeni cihaza aktarım yapmaya başlayacaktır. Tüm bunları yaparken Bluetooth seçeneğinizin açık olmasına dikkat ediniz.

İki cihaz arasında dosya aktarımını anlamadıysanız Apple kendi sitesinde anlatmış buraya tıklayarak daha detaylı öğrenebilirsiniz.

MAKALEYE EMOJİ İLE TEPKİ VER
 • 0
  g_l_mse
  GÜLÜMSE
 • 0
  susma
  SUSMA
 • 0
  d_l_ikarma
  DİL ÇIKARMA
 • 0
  kizgin
  KIZGIN
 • 0
  donmu_
  DONMUŞ

SanalTus.Com Administrator

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir